У Черкасах з’явилась нова якість надання комунальних послуг

13 липня 2016, 11:35

13647171_1087546727992196_716678772_o

З 1 липня цього року вступив в дію Закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Це перший етап реформування житлово-комунальної сфери, мета якого покращити якість надання послуг громадянам. 

Зміни дають можливість мешканцям взяти управління багатоквартирним будинком у свої руки: створити ОСББ і замість неефективних СУБів на прозорих та ринкових умовах укласти угоду на обслуговування свого будинку з управлінською компанією.  Відтак, монополія СУБів, а разом з ними і часто завищенні платіжки, нецільове використання коштів, неякісне обслуговування будинків залишаться у минулому.

Якщо ж черкащани впродовж року не визначаться із управлінням будинку самостійно, то міська рада призначить управителя без них. І тоді люди можуть потрапити до справжньої здирницької пастки.

- Фактично вам нав’яжуть або колишній СУБ (а від зміни назви структури якість послуг аж ніяк не покращиться), або фірму-прокладку, тісно пов’язану з депутатом чи чиновником, яка і буде виконувати роботу з тією ж якістю, але за значно більші кошти. Самі ж чиновники розведуть руками, мовляв, не спромоглися зібратися і створити об’єднання, то й не нарікайте на якість послуг, - зазначає громадський активіст Сергій Варич.

Кращу ціну і якість послуг може надати тільки прозорий конкурс. Тож головне завдання для мешканців  - серед великої кількості управлінських компаній, які чи не щодня з’являються на ринку, обрати таку, яка  має не лише висококваліфікованих спеціалістів, але й власну матеріально-технічну базу, реальний досвід роботи в сфері ЖКГ та використовує відповідне сучасне обладнання та матеріали.

13652504_1087549081325294_1556345646_n

Саме такою є управлінська компанія «НОВА ЯКІСТЬ», створена на базі «Черкаського спеціалізованого управління №525». Компанія має одну з кращих  в Черкасах матеріально-технічну базу і  фахівців які понад 60 років успішно працюють у сфері ЖКГ міста.

- «НОВА ЯКІСТЬ» - це єдина в Черкасах управлінська компанія, яка своїми силами може надати повний комплекс послуг з обслуговування будинку на рівні європейських вимог, - розповідає генеральний директор компанії Андрій Бортник. - Це і будівельні та сантехнічні роботи, обладнання житлової споруди з використанням енергозберігаючих технологій. Лише наша компанія має обладнання та фахівців для монтажу ПВХ безшовних покрівель, термін експлуатації яких становить 50 років. Маємо спеціальне німецьке устаткування для заморозки труб, завдяки якому можна ремонтувати і змінювати батареї, не відключаючи воду по всьому стояку. Використовуємо обладнання для чистки систем опалення, що знешкоджує накип та іржу, які ущільнюють прохідність труб, від чого погіршується обігрів приміщень. Є спеціальна техніка для прибирання прибудинкових територій, машини для вивезення сміття обладнані GPS-трекерами, завдяки чому можна в онлайн-режимі відслідковувати роботу цієї служби.

13647116_1087550721325130_566986941_o

Компанія «НОВА ЯКІСТЬ» проводить роботи за стандартом згідно наказу №76 Державного комітету з питань житлово-комунального господарства у розмірі тарифу, який діє у вашому будинку сьогодні. Для тих мешканців, хто оплачуватиме рахунок протягом семи днів, економія послуг утримання будинку становитиме 30%.

- На підприємстві більше 30 одиниць власної техніки, вантажні автомобілі, сміттєвози, снігоприбиральна техніка. Ми відповідаємо за високу кваліфікацію наших працівників. На підприємстві працює більше 100 робітників – це фахівці із багаторічним досвідом обслуговування черкаських будинків та будівельною освітою. Електрики із 4-5 групою допуску до роботи в електрощитових, слюсарі-сантехніки 4-6 розряду із виконанням робіт будь-якої складності, - наголосив Андрій Бортник.

Варто зазначити, що це ще не всі переваги компанії  «НОВА ЯКІСТЬ». Після підписання договору на комплексне технічне обслуговування, фахівці безкоштовно розроблять план оптимізації витрат та розвитку інфраструктури багатоквартирного будинку та  підготують документи для участі у державних та міських програмах спів фінансування.

- Ми зробимо усе від нас залежне, щоб надати черкащанам нову якість діючих послуг і комплексні рішення для покращення комфорту, - резюмував ген директор компанії Андрій Бортник.

Вгору