На Митниці посеред дороги спритні бізнесмени встановили пивний кіоск

08 липня 2014, 18:04

У Черкасах на перехресті Гагаріна-Богдана Хмельницького встановили пивну «розливайку» просто посеред дороги.

Така інформація з'явилась на Черкаській дошці ганьби у Facebook.

"Ну і яка падл*ка буде за це відповідати?! Поставити пивну "розливайку" просто посеред дороги! Комусь здалося, що саме в цьому місці конче потрібна ця путня... Якщо хтось з "новообраних" вважає, що вже настав час "відробляти" витрачені на виборах кошти - то це не той шлях і не те місце. Прошу звернути увагу на цю "архітектурну" форму муніципальну інспекцію і відреагувати відповідним чином. Ми, звичайно не Росія, бо там би на цьому місці вже було-б маленьке "згарище"... Закликаю до цивілізованого вирішення такого роду "неподобств"...

Як повідомив заступник директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування – начальник управління інспектування, голова адміністративної комісії Черкаської міської ради Олександ Давиденко, власником цієї ТС є ФОП Смоліков А.В. Управління архітектури йому видало дозвільні документи на розміщення. Паспорт привязки №427 від 13.06.2014 року дійсний до 13.05.2019 року.

Поділитись

Коментарі

вий сказав:

І не тільки на Митниці. По вул. Смілянській, що на перехресті Смілянської та Вернигори поставили здоровий кіоск, в якому торгують і цигарками і пивом. Якесь хитрожо-е вирішило, щзо саме тут місце пивниці.

Вгору