У Черкасах зміняться тарифи на водопостачання

22 серпня 2018, 14:11

У Черкасах зміняться тарифи на водопостачання

На базі «Черкасиводоканал» відбулось відкрите обговорення проектів постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення на 2018 рік тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для КП «Черкасиводоканал».

Захід відбувся за участю начальника сектору НКРЕКП в Черкаській області Анатолія Черемиса, начальника планово-фінансового відділу Департаменту житлово–комунального комплексу Черкаської міської ради Миколи Гайдукова та громадськості. 

Під час презентації начальник планово-економічного відділу КП «Черкасиводоканал» Олександр Шевченко детально розповів про найбільші статті витрат, які вплинули на зміну тарифів.

- Перегляд тарифів зумовлений зростанням вартості реагентів, електроенергії, а також підвищенням вартості очистки стічних вод. За нашими підрахунками тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для багатоповерхових будинків та приватного сектору зміняться на 11%, - зазначив Олександр Шевченко.

За інформацією КП "Черкасиводоканал"

Сергей сказав:

Твари

Алена сказав:

С чем нас и поздравляю. И почему в странах ЕС тарифы – стабильны, цены – стабильны и им не пересчитывают коммунальщики по 2-3 раза в год стоимость своих услуг? “За нашими підрахунками” – а кто проверяет эти підрахунки? Может там заложены неоправданно завышенные цены и затраты? Сколько они ещё будут драть с людей??? Когда-нибудь ЭТО прекратится?

Роман сказав:

Никогда,пока этих тварей не уберешь,порядка не будет!!!

Вгору