У Черкасах журналісти вшанували пам’ять загиблих колег

16 вересня 2016, 15:53
Фото: Про все

Фото: Про все

Черкаські журналісти вшанували пам'ять колег, які загинули під час виконання своїх обов'язків. Акція відбулась сьогодні на Соборній площі міста. Цей захід пройшов одночасно в усіх великих містах України за ініціативи Національної спілки журналістів України та Інституту масової інформації.

Саме 16 вересня 2000 року тіло засновника всеукраїнського порталу "Українська правда" Георгія Гонгадзе знайшли у Таращанському лісі. Його образ з того часу став символом жертовності роботи журналіста.

Як зазначив один з організаторів заходу журналіст газети «Черкаський край» Володимир Лимаренко-Полянський, станом на сьогодні професія журналіста в Україні є однією з найнебезпечніших.

- Колеги зазнають великих ризиків не тільки перебуваючи в гарячих точках на сході країни, а й просто порушуючи резонансні теми та ставлячи незручні запитання владі. І, наголошую, жодна з гучних справ – чи то про побиття, чи навіть про вбивства журналістів – досі не розкрита. Тому ця акція – ще одне нагадування владі про відповідальність, а журналістам про солідарність, - зазначив він у своєму виступі.

Присутні на заході журналісти згадали імена Георгія Гонгадзе, Павла Шеремета, Ігоря Олександрова, Ігоря Грушецького, Миколу Ракшанова, Василя Сергієнка. Загалом за 25 років незалежності України загинуло 67 журналістів.

Поділитись

Коментарі

Вгору