У Черкасах затвердили перелік доріг, які цього року капітально ремонтуватимуть

28 лютого 2017, 20:15

Невдовзі на черкаських вулицях дорожники розпочнуть роботи з капітального ремонту асфальтного покриття. Сьогодні, 28 лютого, виконавчий комітет своїм рішенням затвердив перелік доріг, на яких укладуть новий асфальт, повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

Так, у планах на ремонт – вулиця Смілянська (від вул. 30-річчя Перемоги до межі міста), Автомобілістів, Луценка, Сурікова (від провулку Анатолія Пашкевича, раніше ХХ-ого Партз’їзду, до залізничного переїзду), Митницька (колишня Піонерська, від вул. Максима Залізняка до Надпільної), Гетьмана Сагайдачного (від вул. Добровольського до вул. Пацаєва), Припортова, Чіковані, Санаторна, Золотоніська, Братів Савченків, Генерала Коротєєва, Горіхова (раніше – Маршала Рокосовського), Затишна (колишня – Маршала Василевського), Симоненка, Хрещатик (тут на перехресті зі Святотроїцькою облаштують світлофори) та Стрілецький узвіз.

Зауважимо, що це лише ті об’єкти, замовником ремонтних робіт на яких виступає департамент житлово-комунального комплексу. Ще частина об’єктів перебуває у віддані департаменту архітектури та містобудування.

 

Вгору