У Черкасах затримали лідера сепаратистів, який збирав бойовиків і відправляв їх на Схід (відео)

23 травня 2014, 16:28

22 травня в Черкасах поблизу одного з ринків міста співробітники СБУ затримали лідера сепаратиської організації «Черная сотня «Союз русского народа», 39-річного громадянина «Б».

Про це повдомляє прес-група СБ України.

Встановлено, що затриманий є одним з координаторів проекту створення на базі розрізнених терористичних груп, що діють на Сході України, так званої «Русской православной армии (РПА)» під керівництвом лідера незареєстрованої органзіції Дмитра Бойцова, який безпосередньо забезпечував фальсифікацію результатів псевдореферендуму 11 травня.

Встановлено, що «Б» особисто добирав бойовиків. Одну з таких сформованих груп він планував днями відправити до зони бойових дій з Харкова.

Цього ж дня на території Полтавської області співробітники СБУ затримали його спільника - 29-річного безробітного, який підшуковував осіб, переважно з числа криміналітету, готових за гроші брати участь у незаконних збройних формуваннях та терористичних угрупованнях Донецької області. У ході обшуку в його помешкані вилучено зброю та військову камуфльовану форму.

Поділитись

Коментарі

Вгору