У Черкасах засудили чоловіка, який поцупив банківську картку

14 серпня 2018, 16:42

У Черкасах засудили чоловіка, який поцупив банківську картку

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 29 – річного черкащанина, який незаконно заволодів банківською карткою потерпілого та вчинив безліч шахрайських дії, внаслідок чого незаконно заволодів грошовими коштами на загальну суму понад 30 тисяч гривень.

Зловмисник знайшовши на вулиці чоловічий гаманець, в якому знаходились платіжна картка банку та інші особисті важливі документи потерпілого, маючи незакінчену освіту в галузі інформаційних технологій та навички користування послугами автоматизованих систем, звернувся до відділення банку, де повідомив неправдиві відомості щодо своєї особистості, за допомогою чого здійснив перевипуск заблокованої картки, до якої він отримав доступ.

У подальшому, маючи наміри на особисте збагачення, шляхом обману, неодноразово використав вказану платіжну картку за допомогою банківської послуги купівлі товарів у кредит, а також через кредитні установи, які надають послуги з надання позики онлайн.

Вироком Придніпровського районного суду міста Черкаси зловмисника визнано винними  та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з роботою електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж строком на 1 рік.

Вказаний вирок на даний час не вступив в законну силу, разом з цим, Черкаською місцевою прокуратурою готується апеляційна скарга у зв’язку з м’якістю призначеного покарання.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури.

Вгору