У Черкасах заблокували заправку “Лукойл” (відео)

31 березня 2014, 17:54

Мета такої акції - привернути увагу містян до реальних подій в країни та закликати черкасців не підтримувати "російського окупанта".

- Ми хочемо привернути увагу черкащан, які живуть своїм життям і не замислюються, що наразі в Україні йде реальна війна. Росія заблокувала практично увесь український бізнес, розташований на її території. Ми ж витрачаємо кошти на підприємства російського бізнесу. Цим самим ми фінансуємо російську економіку, яка сьогодні агресивно налаштована проти нас, - зазначив член бюро Черкаськоі обласної організації політичної партії "Демократичний Альянс" Сергій Гончар.

Він зазначив, що кожна гривня, яку містяни витрачають на заправці "Лукойл", є проплатою однієї кулі проти України.

Активісти з плакатами "Це власність окупанта", "Купуєш тут - фінансуєш російську армію", "Кожна гривня - це куля в автомат окупантів" перекрили в'їзд до заправки. Машини, які про їздили повз заправку, сигналили на підтримку акції.

До організаторів акції вийшов регіональний представник "Лукойлу", який почав стверджувати, що компанія зареєстрована в Європі та гроші, які люди витрачають на їхній бензин, не йдуть на фінансування російської армії.

Video streaming by Ustream

Вгору