У Черкасах висадили близько 400 дерев

12 травня 2017, 14:56

Замість видалених сухостійних та фаутних дерев у Черкасах висаджують нові. Цієї весни вже висаджено близько 400 штук дерев. Про це повідомив начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко, пише "УНН-Центр".

- По всьому місту зараз висаджують дерева, кущі, оформляють квітники. Зараз вже висаджено близько 400 дерев. Всього на цей рік заплановано висадити 800 штук нових дерев, але частину з них будемо садити вже восени — зараз період, сприятливий для садіння, вже закінчується. Насамперед садимо там, де просять жителі міста або ж на місцях видалених дерев. Найбільша з таких компенсаційних висадок була проведена на вулиці Смілянській, - розповів Володимир Гусаченко.

За словами головного еколога міста, перевагу віддають загальноприйнятим в Європі видам дерев: це шість видів кленів, три види лип, куляста акація. Для парків, скверів, зелених зон — буки, катальпи, платани, дуби звичайний та червоний, хвойні породи. А вздовж вулиць намагаються садити дерева, що не ростуть вище восьми метрів та не потребують обрізки — клени та акації кулястих форм (як на вул.Сумгаїтській та Чорновола). Також багато висаджують кущів — барбарисів та піреї.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору