У Черкасах вирішують долю півтисячі ліфтів, які можуть відключити вже післязавтра

27 лютого 2017, 14:26

Сьогодні має вирішитися питання щодо можливого відключення у Черкасах близько півтисячі ліфтів. КП «Соснівська СУБ» підготувала власний екземпляр угоди із СРБП «Черкасиліфт» про продовження терміну подальшої співпраці. Підписувати угоду пропонують на місяць.

Про це в коментарі «Про все» розповів директор комунального підприємства «Соснівська СУБ» Роман Моторний. Він зазначив, що минулого тижня була зустріч із представниками «Черкасиліфт»:

-У них ще є час, щоб підписати з нами угоду. Але ми не пристаємо на названу ними суму. Тим більше «Черкасиліфт» пропонує підписувати з ними угоду аж до кінця року без проведення жодного тендеру. Тому ми пропонуємо власний варіант угоди на наших умовах і лише на місяць. Тобто, до часу проведення тендеру.

За словами керівника СУБ, вони згідні збільшити оплату за послуги «Черкасиліфт» на 20 відсотків.

- Тобто ми пропонуємо підняти з 230 тис. грн., як це було раніше, десь до 270 тисяч грн, але не так, як пропонували в "Черкасиліфт"аж 430 тис. грн. Тож хай в «Черкасиліфт» вирішують, чи підписувати угоду, - каже Роман Моторний.

Нагадаємо, з 1 березня в Черкасах може бути вимкнено близько 500 ліфтів, які знаходяться на обслуговуванні КП «Соснівська СУБ». Все через те, що підприємством не підписано додаткову угоду з СРБП «Черкасиліфт» про продовження терміну подальшої співпраці.

Вгору