У Черкасах виконавчий комітет вирішував, що робити з пільговиками

25 травня 2017, 16:58

Виконком Черкаської міськради не проголосував за зміну до програми розвитку електротранспорту в місті на 2017-2020 роки. Поточна ж програма закінчується 31 травня, інформує «Прочерк».

У змінах до програми, зокрема, йшлося про збільшення частки фінансування за рахунок підприємства, яка мала б складати 2,5 млн грн.

Також, під час обговорення підняли тему маршруту 8-А, який нині не працює. За словами начальника управління транспорту Віталія Москаленка, для цього немає необхідної кількості працівників.

Чи не головним дискусійним питанням було фінансування проїзду пільговиків. У ході дискусії один із членів виконкому навіть жартома запропонував розформувати тролейбусний парк, продати тролейбуси, а на виручені кошти фінансувати пільговий проїзд у маршрутках.

Член виконкому Роман Ганзевич наголосив, що перед тим, як виділяти значну суму на пільгове перевезення, потрібно знати, куди ці гроші йдуть.

- Давайте спочатку запровадимо електронні квитки, а потім уже будемо виділяти гроші, - наголосив Ганзевич.

Інші ж представники виконкому сказали, що це неможливо, адже для переходу на електронні квитки потрібно зробити певні кроки.

Зрештою зміни до програми прийняті не були. Не вистачило голосів двох членів виконкому – Ігоря Коломойця та Романа Ганзевича.

Після цього заступник міського голови Станіслав Овчаренко поцікавився у них, чи готові вони нести відповідальність, адже діюча програма утримання електротранспорту в місті закінчиться за тиждень.

- Коли будуть закінчуватись освітні програми і хтось не голосуватиме, я подивлюсь на вас, - сказав Овчаренко в бік освітянина Ігоря Коломойця.

Керівник КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер закликав прийняти хоч якесь рішення:

- Давайте приймати якесь рішення. Місяць закінчиться – не буде чим платити, - сказав Кучер.

Це питання обговорять на наступному засіданні виконкому, яке відбудеться 30 травня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору