У Черкасах виконавчий комітет не зібрався на важливе засідання

26 грудня 2017, 11:41

Фото: Про все

Сьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради мав розглянути проект бюджету на 2018 рік. Проте члени виконкому не зібралися на засідання.

Спершу до зали засідань зайшло двоє членів виконкому – Андрій Мушієк та Олександр Сандецький. Пізніше – заступники міського голови Геннадій Шевченко та Станіслав Овчаренко. Згодом зайшов міський голова Анатолій Бондаренко і повідомив, що решта членів виконкому не зібралася.

Для утворення кворуму необхідно щонайменше восьмеро осіб. Причину неявки інших міський голова не озвучив.

Директор департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган говорить, що не прийняття бюджету становить загрозу для міста.

- За моїми даними, сьогодні немає обласного центру, який би не прийняв рішення про бюджет. Лише два міста були з не прийнятим міськрадами бюджетом, але, принаймні, з рішеннями виконавчих комітетів. Тому така ситуація, як в Черкасах, є недопустимою. Якщо ми до Нового року не приймемо міський бюджет рішенням виконавчого комітету, ми не матимемо права сформувати одну дванадцяту від бюджету минулого року, тобто 79 стаття бюджетного Кодексу зараз прописана таким чином, що потрібне рішення виконавчого комітету, - говорить Наталія Джуган.

Вона говорить, що, якщо до кінця тижня бюджет прийняти не вдасться, то стане неможливим фінансування з міського бюджету з наступного року.

- Навіть, якщо буде якась надзвичайна ситуація, чи погіршення погоди, ми не зможемо випустити з бюджету жодну копійку. Сподіваюся, що у виконавчого комітету все-таки вистачить сили волі розглянути бюджет до кінця року, - наголошує Наталія Джуган.

Міський голова зауважив, що зібрати членів виконкому спробують ще завтра.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору