У Черкасах виготовляють унікальні автівки для військових (відео)

13 вересня 2017, 17:14

У Черкасах виготовляють унікальні автівки для військових. Транспорт розробляють на замовлення Міністерства оборони. Їх успішно протестували у зоні бойових дій, укомплектували обладнанням та запустили у серійне виробництво. Нині ці автомобілі рятують життя українським військовослужбовцям, інформує ЧСН.

Працівник автозаводу Сергій Блаєр знає у санітраній автівці кожну деталь. Каже: транспорт роблять на совість.

Перші в Україні санітарні автівки повнопривідні та мають посилену підвіску – це дозволяє долати бездоріжжя. Вони обладнані необхідним медичним устаткуванням, у салоні можна перевозить 8 поранених.

Над автомобілем майже рік працювали автофахівці спільно з військовими та медиками.

Ще одна власна розробка заводу – автомобіль «Барс-8» підвищеної прохідності та стійкості. Тут встановлений протимінний та балістичний захист.

Для потреб військових на автозаводі виготовляють майже десяток видів транспортних засобів. В зоні АТО вже прижилися МАЗи та санітарні автомобілі. На черзі ще 6 типів. Нині військові отримали чергову партію автівок медичного призначення.

Черкаський автозавод бере участь у 12 програмах Міністерства оборони. Всі автівки виробляє на держзамовлення.

Вже за два місяці на заводі побачить світ новий бойовий комплекс. Це власна розробка фахівців автозаводу, аналогів якій в Україні немає. Особливості новинки автори поки що не розкривають.

Коментарі

вв сказав:

кому война, а кому мать родна

Вгору