У Черкасах встановлюють ще дві архітектурні мініатюри (фотофакт)

12 січня 2018, 12:12

Сьогодні зранку біля приміщень редакції газети «Черкаський край» та художньої школи імені Данила Нарбута встановили дві міні-копії цих відомих архітектурних пам’яток. Встановленням керував їх безпосередній творець - відомий черкаський скульптор Владислав Димйон.

- У місті вже встановлено дві міні-копії архітектурних пам’яток, які мають свої традиції. Ще дві встановлюємо зараз. Загалом у Черкасах вистачає історичних будівель, які заслуговують на подібне втілення. Це і краєзнавчий музей, і колишній ляльковий театр, будинок дитячої творчості Городецького тощо. Будемо сподіватися, що в майбутньому і ці будинку буде відзначено власними міні-копіями, - зазначив Владислав Димйон.

Він не виключає, що встановлені сьогодні моделі будинків обростуть своїми легендами і традиціями.

- Я думаю ті, хто хоче мати гроші та ще й з поетичним натхненням, торкатимуться міні-моделі редакції, адже це одна з перших банківських установ у Черкасах та місце, де працювали відомі письменники і поети, зокрема Василь Симоненко. А тим, хто бажатиме навчати дітей та пробуджувати в них творчий потенціал, в нагоді стане скульптура біля школи Нарбута, - жартує скульптор.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року в Черкасах вже було відкрито міні-копії Палацу одружень та будинку Цибульських, де нині розташований музей Кобзаря.

Урочисте ж відкриття міні-скульптур біля школи Данила Нарбута та редакції газети «Черкаський край» відбудеться сьогодні о 15 годині.

Вгору