У Черкасах вшанували пам’ять загиблих рятувальників на Чорнобильській АЕС

28 квітня 2014, 10:52

28 років тому на Чорнобильській АЕС сталася аварія.

Українці 26 квітня згадують день, коли страшна звістка сколихнула весь світ - на Чорнобильській АЕС вибухнув 4-й енергоблок. Курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відзначили цей день особливо. Вночі 70 курсантів навчального закладу, саме в той же час, коли пролунав вибух, в 1 год 23хв 50 секунд, вишикувалися у формі Чорнобильського дзвону на плацу.

Пожежники, тримаючи у своїх руках лампадки з вогнем, вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто загинув під час ліквідації аварії. Сьогодні складно недооцінити подвиг тих, хто кинувся назустріч смерті, не жаліючи себе і свого життя. У ті дні, в максимально короткі терміни, було евакуйовано близько 100 тис. осіб.

Правоохоронці, рятувальники і пожежники тоді були в перших рядах і саме завдяки їм, вдалося врятувати життя багатьох людей. "Герої не вмирають, вони йдуть у безсмертя!" - упевнені курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки. Світла пам'ять про подвиг молодих хлопців -пожежних назавжди залишиться в їхніх серцях.

Поділитись

Коментарі

Вгору