У Черкасах впіймали чоловіка, який згвалтував двох дівчат

24 лютого 2016, 09:58

злодій

23 лютого працівники Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за результатами проведення оперативно-розшукових заходів встановили та затримали чоловіка, який скоїв два зґвалтування, а також пограбував своїх жертв.

Злочини чоловік вчинив 22.02.2016 неподалік від кінотеатру «Салют» та 21.10.2015 на лісосмузі неподалік від перехрестя вулиць Можайського і Лісова Просіка. Потерпілі – 22-річна та 17-річна місцеві жительки.

Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186, ч. 3 ст. 152, ч. 2 ст. 153 КК (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілої, вчинене повторно; зґвалтування, вчинене відносно неповнолітньої; задоволення статевої пристрасті неприродним способом особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 152 КК України).

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Черкаською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Коментарі

Любовь сказав:

ТДевушки очень поздно гуляют- возможно было по их желанию.екст коментаря

111 сказав:

Любовь, свои ущербные домыслы оставили бы лучше при себе. С чего вы взяли, что это произошло очень поздно? С каких пор нахождение женщины на улице “очень поздно” приравнивается к ее желанию вступать в связь с незнакомым мужиком?

Вгору