У Черкасах вперше показали виставу «АТО»

12 лютого 2016, 20:41

«АТО» − це документальна вистава, побудована на спогадах військового психолога Олексія Карачинського, який побував у «найгарячіших» точках Сходу України. Основа сюжету – це переживання і сповіді бійців, записані на диктофон та подані на сцені у формі монологу. Виставу вже презентували в шести містах нашої країни та за кордоном, інформує Громадське ТБ: Черкаси.

Андрій Май, головний режисер вистави «АТО»:

«Олексій – це мій приятель. Ми познайомились на Майдані, готуючись до вистави «Щоденники Майдану». Потім Олексія відправили в АТО консультувати військових. Коли він повернувся, я запропонував йому зустрітися і поговорити про все, що насправді коїться на cході. Нашу розмову ми записали на диктофон. Потім я зрозумів, що його розповідь маю почути не тільки я. Після цього ми почали робити виставу.

Ельвін Рзаєв (головний герой вистави) розшифровував тексти і разом ми продумали композицію. Вірш, який є у виставі написала Любов Якимчук, поетеса із Луганська, яка зараз живе в Києві. Цей вірш мені також читав Олексій під час нашої зустрічі. Так це все розпочалося і ми зробили виставу «АТО».

З усіх міст, де ми показали «АТО», запам’ятався Відень. Я пам’ятаю, ми тоді показували першого дня «Щоденники Майдану»,а наступного − «АТО». Після «Щоденників» розпочалася критика. Мовляв, ми не зрозуміли, як ви перемогли "Беркут"? Що там таки відбулося? Жорстко розділилася аудиторія. Всі почали сваритися. Наступного дня, після вистави «АТО», цей же театральний критик підійшов і почав ридати, обіймаючи актора, і говорити, що цю виставу потрібно показати в усіх містах Німеччини».

 

Коментарі

Вгору