У Черкасах влаштували «Чудасію на Андрія» (фото)

11 грудня 2017, 22:15

9 грудня Спілка майстрів сучасного мистецтва та народного промислу «Творчий Коловрат» і Черкаська міська дитяча громадська організація «Країна дитинства» перетворили на суцільні фотозони в українському етностилі кінотеатр «Україна» в Черкасах – тут святкували «Чудасію на Андрія».

Насичена розважально-пізнавальна програма, театральне дійство та показ моделей стилізованого одягу, конкурс віночків та національних костюмів, безліч цікавих майстер-класів. Гості куштували національні страви та смаколики. А малеча захоплено переглядала цікавий сучасний мультфільм. Майстер-клас з одягання хустки зібрав цілу чергу навкого майста.

- Прикрашала жінок, які прийшли до нас на свято, - говорить  Олена Афанасенко. - Так приємно було бачити, як вони тішились хусткам і особливо наміткам, які зараз є цілковитою екзотикою, а колись їх носили і у нас. Немає жінки, якій би не личила хустка!

Завітав на свято міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він привітав усіх присутніх з початком зимових свят та побажав черкасцям миру та добра.

Кожен, хто побував тут на святі "Чудасія на Андрія", зміг не лише весело провести час, а й дізнатися багато чого нового з українських традицій.

- Сучасна інтерпритація народних традицій зробило свято унікальним, - говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. - Все це дало можливість відчути багатогранність нашої культури. Всі учасники і гості заходу стали однією великою та дружною родиною.

За повідомленням Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Коментарі

Вгору