У Черкасах відзначили юних науковців

25 травня 2017, 17:43

Фото: Про все

У Черкасах нагородили переможців конкурсу наукових робіт Малої академії наук та олімпіад з предметних дисциплін. 

- Сьогодні відбувається церемонія нагородження переможців, фіналістів всеукраїнського конкурсу МАН та олімпіад. З боку Малої академії в конкурсі взяли участь 41 представник Черкащини, з яких 24 стали переможцями. У порівнянні з минулим роком це значний прогрес, - зазначила у коментарі "Про все" керівник Черкаської обласної Малої академії наук Наталія Драник. - У фіналі ми маємо три перших місця, три золоті медалі. Найпопулярніші були секції технічного, історичного та філологчного відділення. Стовідсоткову перемогу в залік черкаської команди принесли учасники відділень математики, комп'ютерних наук, екології та аграрних наук.

Фото: Про все

Найбільше відзначився учень 11 класу фізичко-математичного ліцею Томіло Артем, який, завдяки своїм дослідженням, завоював дві золоті медалі . Окремо відзначились учні фізико-математичного ліцею, Черкаської ЗОШ № 28 ім. Т. Шевченка, Черкаської гімназії № 31, Кам'янської освітньо-спеціалізованої школи № 2, та Тальнівського економіко-математичного ліцею.

Фото: Про все

- Мої дві роботи мають прикладне значення. Одне завдання - це оптимізація роботи курьєрів при транспортуванні вантажів, друге - це пошук оптимальних маршрутів залізничного транспорту. Ми створили авторський підхід для знаходження найбільш зручних маршрутів для пасажирів залізничного транпорту. І зараз готується пакет документів для отримання патенту на цей авторський підхід, - розповів про свої дослідження "Про все" Артем Томіло.

За свої наукові досягнення діти отримали цінні подарунки.

Вгору