У Черкасах відзначили День вишиванки (фото)

18 травня 2018, 09:31

17 травня 2018 року в Черкасах відбулися святкові заходи до Всесвітнього дня вишиванки. Кількасот містян приєдналися до урочистого ходу та раптівки «Я люблю Черкаси». Окрім цього учасники заходу спільно з капелою бандуристів виконали національний славень України.

Учасники святкування зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку та рушили ходом до стели Борцям за волю України. Там урочистості продовжили раптівкою «Я люблю Черкаси»: учасники утворили цей надпис, ставши у відповідному порядку на визначених літерах.

- Вишиванка з давніх пір була і є оберемом української нації. Бажаю кожному з вас, щоб ви знайшли свою вишиванку-талісман,  яка приноситиме вам успіх та оберігатиме. Наше завдання виховувати патріотичну молодь, успішну молодь, яка поставить на ноги та розбудує нашу державу, - звернувся до учасників акції директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, який виступив ініціатором заходу.

На завершення заходу Черкаська капела бандуристів Черкаської обласної ради виконала для гостей свята пісню «Ой у лузі червона калина» та національний славень України, який всі підтримали своїм співом.

За повідомленням Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Коментарі

Вгору