У Черкасах відкрилась авторська виставка “Квіти опішні”

08 січня 2017, 18:21

brtnbnrnbnb

Мотиви гончарського розпису ожили на традиційних українських хустках. У Черкасах відкрилась авторська виставка Тетяни Дубовець. Надихнувшись пам’яткою гончарства на Полтавщині, в музеї села Опішня – мисткиня представила на розсуд черкасців виставку модернізованих жіночих аксесуарів, інформує телерадіокомпанія "Рось".

На розсуд черкасців – 18 хусток, над якими Тетяна Дубовець працювала півтора роки. Це третя персональна виставка ручної роботи майстрині. У мистецтві жінка вже 25 років. Вишиває гладдю. Її роботи бачили не лише на батьківщині, а й за кордоном – у Америці та Італії.

На виставку майстрині завітали її друзі. Жіноча хустка – аксесуар, який модний вже протягом декількох століть, а Тетяна у своїх роботах продемонструвала нові тенденції і кольорові поєднання, наголошує мисткиня Лариса Теліженко.

Не лише дорослі шанувальники творчості Тетяни Дубовець зібралися у галереї народного мистецтва. Юні містянки – Марія та Вікторія у захваті від робіт авторки. Кажуть, у своєму гардеробі мають автентичний український аксесуар.

Виставка «Квіти опішні» триватиме до 26 січня. Далі майстриня мріє про експозиції у Полтаві та за кордоном.

Поділитись

Коментарі

Вгору