Батьки загиблого під нічним клубом досі не можуть добитися справедливості

08 січня 2017, 19:28

31

Після смерті рідного сина, Сергія Бондаренка, якого вбили біля нічного клубу 15 жовтня 2016 року, минуло майже три місяці, а батьки досі не можуть добитися справедливості ні від суддів, ні від поліцейських, пише "Вичерпно"

Речі загиблого Сергія, які знаходились у гардеробній «Рефлекшена», зникли. Поліцейські забрали та досі не повернули їх батькам. Крім того, срібний ланцюжок, який був на шиї сина, теж зник, тільки вже у лікарні.

- Ми стикаємось з однією тільки несправедливістю. Справу в суді затягують, ми кричимо, а нас ніхто не чує та й не хочуть чути! Та ще й речі сина не віддають, — бідкається мати загиблого Сергія Тетяна Бондаренко.

До відома, судове засідання, на якому вирішуватимуть подальшу долю підозрюваного у вбивстві Іллі Новікова, відбудеться 16 січня.

Нагадаємо, що перше судове засідання про зміну запобіжного заходу для підозрюваного, підозріло затягувалося. Клопотання прокуратури стосовно підозрюваного у вбивстві хлопця біля нічного клубу в Черкасах задовольнити частково. Підозрюваного залишили під домашнім арештом до 17 грудня.

Поділитись

Коментарі

Вгору