У Черкасах відбудеться новорічний гаражний розпродаж

03 грудня 2014, 14:22

WPAMSXJ2-636x412

Черкащани можуть позбутися зайвих речей із користю для військових.

Масштабний фестиваль «Дива святого Миколая» відбуватиметься у Черкасах 19 та 20 грудня. У межах дійства планується ряд цікавих заходів, більшість з яких – з благодійною метою, інформує ГромЧе.

– Відкриття фестивалю відбудеться на Театральній площі. У святкові дні тут працюватиме Резиденція святого Миколая, де дітки зможуть познайомитися із справжнісіньким святим та почути від нього мудрі настанови, – розповіла директор Черкаського міського Палацу молоді Ірина Тітовська.

Цього ж дня на площі триватиме гаражний розпродаж на новорічну тематику.

– Така традиція прийшла до нас з інших країн, однак вона актуальна для людей, які прагнуть допомогти нашим військовим і не мають задля цього великих можливостей, – відзначила Ірина Тітовська. – Відтак, черкащани зможуть принести на розпродаж свої новорічні атрибути, прикраси, листівки, книги… Зібрані речі будуть розпродані волонтерами, а кошти, зібрані таким чином, будуть спрямовані на потреби воїнів АТО.

Організатори закликають черкащан зарані підготувати цікаві речі, котрі стануть своєрідним вкладом у спільну справу. Речі можна підносити безпосередньо на розпродаж, що розпочнеться о 15.00, або ж заздалегідь до Координаційної ради Черкащини за адресою м. Черкаси, бул. Шевченка, 352.

Товари і послуги преміум класу за вигідними цінами на kupivip. Зроби унікальний новорічний подарунок без зайвих витрат!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору