У Черкасах відбудеться битва млинцями

21 лютого 2017, 15:23

Протягом двох днів, 25 та 26 лютого, у Черкасах святкуватимуть Масляну. На містян чекають смачні частування, традиційні народні гуляння та майстр-класи, інформують організатори.

У суботу святкування розпочнуться о 15.00. Зокрема на гостей свята чекають:

- Чаювання та частування млинцями;

- Майстер-клас з гончарства;

- Битва млинцями;

- Святкова фото-зона;

- Народні забави з подарунками;

- Ігри та конкурси від аніматорів;

- Ворожіння на млинцях.

У неділю о 15:00 відбудеться майстер-клас. Юні відвідувачі будуть створювати традиційну ляльку-мотанку, а по закінченню творчих уроків дітей запрошують переміститись на четвертий поверх для перегляду лялькової вистави. Зазначимо, що святкування проходитимуть у ТРЦ "Любава".

Нагадаємо, 25 лютого черкащани зможуть відсвяткувати Масляну і в Сосновому бору. Початок о 12.00.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

Що значить “- Битва млинцями;”? Кидатися їжею не можна. Накрутіть краще налисників та передайте на передову хлопцім.

Алена :

Глупее ничего не могли придумать, как бросаться блинами? Мы что, “с жиру” бесимся? В наше трудное для людей время, когда не все себе могут позволить нажарить блинов да нормально поесть, ими будут кидаться? Согласна с Сергеем, пусть их отошлют ребятам в АТО, передадут в Детский дом малышам, в Дом престарелых, пусть люди тоже праздную Масленицу!

Горген :

Хліб – тіло Христа! Кидатись хлібом (млинці також можна віднести до хлібних виробів) – не по християнські (м’яко кажучи)! Безбожники, одумайтесь! На Землі вцілому та в нашій країні зокрема багато людей не мають навіть хлібної крихти, а ви збираєтесь вчинити таке неподобство… Підтримую попередніх коментаторів – нема куди дівати млинці – роздайте їх нужденним або хлопцям в АТО!

Вгору