У Черкасах вчилися протидіяти торгівлі людьми

04 травня 2016, 06:27

2 (3)

У Черкасах пройшов молодіжний квест з протидії торгівлі людьми. Його учасниками стали учні черкаських ПТНЗ, які, об’єднавшись у команди, виконували завдання, отримані через мобільний інтернет – і у ході якого мали відповідати на питання, пов’язані із торгівлею людьми.

Незвичний квест для молоді провела ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» - у рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах, щодо безпечної міграції та працевлаштування» за підтримки Міжнародної організації з Міграції в Україні (МОМ). Проект передбачає просвіту черкаської молоді, яка навчається у професійно-технічних навчальних закладах, щодо того, як не стати жертвою торгівлі людьми.

3

І сьогодні, вже навчені громадськими активістами, молоді тренери активно проводять у своїх ПТНЗ просвіту серед своїх ровесників - за принципом «рівний-рівному» - у формі тренінгів, відео лекторіїв та ігор. Участь у тематичному квесті взяли ті учні ПТНЗ, що уже пройшли навчання щодо безпечної міграції та працевлаштування – і отримали сертифікати юних тренерів. Вони отримали можливість на практиці використати набуті ними знання, як не стати жертвою торгівлі людьми.

Поділитись

Коментарі

Вгору