У Черкасах у маршрутці і тролейбусі зафіксували заборонену агітацію

20 травня 2014, 08:42

У черкаських маршрутці № 114 та тролейбусі № 7 зафіксовано передвиборну агітацію. Нагадаємо, що розміщувати агітацію в громадському транспорті заборонено.

Зокрема, у маршрутці № 114 розміщена агітація за кандидата в депутати до Черкаської міської ради Григорія Дзюби (безпартійний, самовисування), який балотується по одномандатному виборчому округу № 2. Агітаційна листівка містить коротку біографію кандидата та звернення до виборців, де він пояснює причини свого рішення балотуватися.

Окрім цього, на боковому склі тролейбуса № 7 (ззовні і всередині) прикріплені прапорці кандидата на посаду міського голови Анатолія Бондаренка (ВО «Батьківщина»).

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», зокрема п. 6, ч. 11, ст. 53:   «Забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів».

Варто зазначити, що відповідно до ст. 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення, «порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях громадянином – тягнуть за собою накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору