У Черкасах сусіди воюють між собою через безпритульного кота (відео)

05 червня 2014, 10:49

Телефонні погрози, сміттєві міни й обписані паркани. В одному з мікрорайонів Черкас розгорілася справжня війна між сусідами. Усе через безпритульного кота. Цю історію ми вже розповідали. Тварина потрапила в капкан у приватному дворищі і загинула. Тепер його господарі не мають ні дня спочинку, інформує vikka.ua.

– Отакий сміттєвий терор у нас продовжується протягом місяця щоранку.

Такі купи непотребу біля дворища подружжя Гребенюків. Конфлікт на цій вулиці спалахнув через безпритульного кота, якого нібито закатували старенькі.

Василь Гребенюк, житель м. Черкаси: "Дали капкан. Поставили його всередині свого сараю, щоб зупинити винищення птиці своєї. Заліз у сарай безпритульний кіт і попався у цей капкан. Вночі вискочив через паркан до баби".

– Пір’я було там, капкан стояв отут. Який мій злочин? Отут сиділи кури.

Кіт намагався вибратися із залізної пастки, пригадують пенсіонери. В агонії втік до сусідського двору. Там і помер.

– Отам ми його хотіли визволити, але не змогли.

Відтоді обійстя зазнає постійних атак, кажуть його мешканці. Щораз лише потужніших.

Олена Гребенюк, жителька м. Черкаси: "Витоптують клумбу, квіти, сиплять туди сміття побутове. Паркан обписаний ззовні: "Твари, вам гореть в аду". З іншого боку написано: "Быдло за колючей проволкой".

Такі злодіяння – справа рук сусідки з багатоповерхівки, переконане подружжя. Вона підгодовувала загиблого кота. На камеру жінка коментувати будь-що відмовилася. Телефоном свою причетність до терору заперечує.

Наталія, сусідка: "Якщо наша влада не вживає заходів, то люди самі реагують кожен по-своєму. Він спеціально не прибирає. Йому ото хтось раз кинув. Він ще сам може там понакидати для того, щоб замутити це все і зробити винуватим ще когось".

Тим часом пенсіонери вже написали низку заяв до міліції та прокуратури. Для певності – навіть встановили камери відеонагляду. Аби спіймати кривдників на гарячому.

Дмитро Грищенко, начальник СЗГ УМВС у Черкаській області: "Підпадає під умисне пошкодження або знищення майна. Це стаття. І санкції передбачають як штраф, так обмеження або позбавлення волі. Буде відповідальність як у вигляді штрафу, виправних робіт, так і позбавлення волі. Це все карається".

А поки правоохоронці проводять власне розслідування, подружжя Гребенюків тільки мріє про мир на своїй вулиці.

Олена Гребенюк, жителька м. Черкаси: "Цей терор доводить до того, що ми без валер’янки та заспокійливого не можемо заснути та встати вранці, щоб нормально минув день".

Поділитись

Коментарі

Вгору