У Черкасах судитимуть ґвалтівника неповнолітньої дівчинки

29 грудня 2016, 10:43

239321-424x254

У Черкасах судитимуть 38-річного чоловіка, який зґвалтував неповнолітню дівчинку.

Встановлено, що 38-річний житель Черкаського району, маючи не зняту та не погашену судимість, на шлях виправлення не став і знову, умисно, скоїв ряд кримінальних правопорушень.

Так, він, тимчасово проживаючи з громадянкою та її малолітньою донькою, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скориставшись тим, що співмешканка перебувала в стані сильного алкогольного сп’яніння і спала в сусідній кімнаті, вчинив розбещення малолітньої: демонстрував їй на телефоні фотофайли порнографічного характеру. В подальшому чоловік зґвалтував малолітню дівчинку та насильницьким способом задовольнив з нею статеву пристрасть неприроднім шляхом.

За результатами розслідування у кримінальному провадженні Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно чоловіка за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 (розбещення, вчинене щодо малолітньої особи), ч. 4 ст. 152 (зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням насильства, вчинене щодо малолітньої особи), ч. З ст. 153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, із застосуванням насильства, вчинене щодо малолітньої особи).

Обвинувачений наразі перебуває під вартою.

За вчинення вказаних злочинів чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі, строком до 15 років.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору