У Черкасах судитимуть екс-заступника міського голови, який намагався приховати свої статки

05 вересня 2018, 15:11

У Черкасах судитимуть екс-заступника міського голови, який намагався приховати свої статки

Прокуратурою Черкаської області за наслідками досудового розслідування скеровано до Придніпровського районного суду м. Черкаси обвинувальний акт стосовно колишнього заступника міського голови м. Черкаси, який обвинувачується в поданні завідомо недостовірних відомостей у декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, шляхом приховування факту набуття у власність активів у значному розмірі та елітного автомобіля, а також у незаконному збагаченні.

Дії колишнього посадовця кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-1 (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції»), ч. 2 ст. 368-2 (набуття особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом прокуратури Черкаської області за матеріалами Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

За вчинення зазначених кримінальних правопорушень обвинуваченому загрожує позбавлення волі від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору