У Черкасах судять агента російських спецслужб

12 травня 2018, 20:21

У Черкасах судять агента російських спецслужб. Його причетність до держзради довела СБУ, — повідомляє "Вичерпно" з посиланням на «Сегодня». Жив чоловік у селі Благодатне Черкаської області, збирав секретну інформацію для Росії і вербував найманців для так званих «ДНР і ЛНР». Свою сім’ю і односельчан тримав у страху. 

Про Путіна і свою роботу на російські спецслужби 45-річний Руслан, якого в червні 2017 року затримали українські правоохоронці, розповідає без докорів сумління. Каже: Російської федерації допомагав не за гроші — за ідею.

Працював Руслан так: втирався у довіру до членів патріотичних організацій і партій на Черкащині і в Києві, отримував доступ до інформації, яка цікавила Росію. А передавав дані з напханого спецтехнікою бункера, який облаштував у підвалі свого будинку.

Щоденні загрози, шантаж і знущання тривали півроку, розповідає Наталя, колишня дружина Руслана. Її 15-річний син із жахом згадує ті дні — Руслан будив сім’ю серед ночі і примушував співати його улюблені пісні.

Найманців для так званих «ДНР і ЛНР» Руслан вербував регулярно. У їх число потрапив і Владислав Чубур. 4 місяці тому його засудили до року в’язниці. На суді зізнався: потрапив під вплив Руслана через постійне психологічного тиску.

Скількох завербованих Руслану вдалося відправити на окуповані території, суду ще належить з’ясувати. У скоєному він не кається. За державну зраду йому загрожує до 15 років в’язниці.

ЗОп сказав:

После фразы :”Агент ФСБ из села ,” – ржала до упаду .
Но потом добила фраза про бункер , напиханный СПЕЦТЕХНИКОЙ для передачи информации .
Ну и конечно – полное искреннее признание селянина .

Вгору