У Черкасах стався інформаційний викид, що працює на руку сепаратистам?

09 січня 2015, 15:16

1420701047-952

Останніми днями у соціальній мережі "Фейсбук" поширюють інформацію про те, що військовим 14 батальйону територіальної оборони "Черкаси" відмовляють у ротації. 

Цю інформацію на своїй сторінці у Фейсбук поширив журналіст Влад Брова. 

"Зателефонував товариш з нашого батальйону 14 БТрО "Черкаси". Ситуація із ротацією наших хлопців перевернулася із ніг на голову! Замість того, щоб відправити на перепочинок наших вояків, які вже 5-й місяць перебувають у зоні АТО (4 - 200-х, більше 25 - 300-х!) під Волновахою у 1-му ешелоні оборони, їх наказом, що надійшов від командування сектору "як найбільш підготовлений батальйон" кидають у чисте поле за 10-15 км від лінії фронту.

Влад Брова зазначив, що за словами його товариша, люди виснажені психологічно.

"Зараз, якщо дізнаються про це рішення, можливий вибух. Знову будуть казати, що черкащани скандалять. Ми, звичайно, наказ виконаємо, ми не злочинці, не дезертири, але... Де совість і елементарна людяність наших генералів?" Осьо наші СБУшники, як годиться, 2 місяці відвоювали і айда додому. А як же ж наші хлопці з батальйону?", - йдеться у його дописі.

Натомість у військкоматі ще не готові прокоментувати цю ситуацію. Головний військовий комісар області Євген Курбет у коментарі vikka.ua. пообіцяв розібратися до вечора.

"З’являлися такі чутки. Я вже спілкувався з командиром. Однак документів поки що не бачив. Зараз будемо розбиратися у цьому", – розповів Курбет.

Спростував інформацію про можливий вибух у батальйоні  "Черкаси" журналіст Володимир Гамалиця. Він зазначив, що це недостовірна інформація, інформаційний викид, який працює на руку сепаратистам.

"Бійці зараз героїчно стоять на одній з відповідальних ділянок. Разом з іншими. Які вже 100 і більше днів там. І відразу замінити їх не можна, бо там потрібні герої, а не новобранці", - написав на своїй сторінці у Фейсбук журналіст.

У власних джерелах "Про все" підтвердили, що проблема з ротацією у батальйоні дійсно є, проте буцімто її вже почали вирішувати.

Коментарі

Влад Брова сказав:

Інформація, яку я отримав і розповсюдив АБСОЛЮТНО ДОСТОВІРНА…
Оскільки я своїх джерела не називатиму, похідно мою об’єктивність підтверджує хоча б той факт, що буквально за два дні до того я упередив розповсюдження чуток про батальйон “Черкаси” особистою розмовою із керівництвом пілрозділу. Зробив я це саме тому ЩО НЕ ХОЧУ підігравати ворожій агітації!
АЛЕ! Коли я особисто пересвідчився у реальному стані речей, то промовчати як громадянин, як черкащанин і як журналіст НЕ МІГ!
Я запевняю у 100% достовірності отриманої інформації…
Тепер про ворогів…
Саме нелюдське хамське ставлення до своїх підлеглих відрізняло колись радянську, а тепер і російську армію.
Саме деякі генерали теперішньої армії України продовжують дивитися на особовий склад військових підрозділів як на розходний матеріал для здійснення їх “геніальних” задумів… НЕ вийде, панове!
Саме наше суспільство озброює, обуває і одягає цю армію, саме наша громада утримує цих генералів, саме наші хлопці йдуть до війська та гинуть за Вітчизну.
І наше з вами громадянське суспільсто буде не дивлячись на істеричні зойки таких як Гамалиця цю армію КОНТРОЛЮВАТИ!

Вгору