У Черкасах стартує соціально-мистецький проект до третьої річниці Майдану

25 січня 2017, 22:00

16195611_1744770582505550_885734321004762692_n

27 січня об 11 годині у Черкаському обласному художньому музеї стартує соціально-мистецький проект "За волю, за кращу долю", присвячений третій річниці Майдану.

До проекту входять: фотовиставка, банерна та інсталяційна частина з музичним супроводом, що підсилює загальне емоційне навантаження, художня виставка (експозицію формують твори черкаських художників, присвячені подіям на Майдані, демонстрація шести портретів загиблих Героїв з Черкащини) та спеціальний проект «Жертвопринесення» народних художників України - Миколи Бабака з Черкас та Євгена Матвєєва з Києва.

Загальний проект доповнено постерами «Люди Свободи: гаранти незалежності», надані Українським інститутом національної пам’яті спільно з Галузевим державним архівом Служби безпеки України та Центром досліджень визвольного руху.

Відкриватиме соціально-мистецький проект голос Майдану Володимир Гонський, кобзар та заслужений артист України Тарас Силенко, поети, барди та артисти черкаського драмтеатру. Серед запрошених гостей – міністр культури Євген Нищук, представники влади та громади міста, духовенство, родини загиблих Героїв Небесної Сотні з Черкащини, учасники Майдану.

Мистецький проект триватиме до 27 лютого.

За повідомленням Управління культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору