У Черкасах сім’ї учасників АТО отримали ордери на квартири від держави

12 квітня 2016, 22:00

1

Десять сімей загиблих у зоні АТО черкаських військовослужбовців, а також тих, хто отримав інвалідність І-ІІ групи під час бойових дій на Сході України, сьогодні під час засідання виконавчого комітету отримали ордери на квартири в обласному центрі.

Документи на нове житло вручив перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко.

Нагадаємо, що таке рішення прийнято виконкомом ще минулого тижня у рамках виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2015. Згідно з цим документом департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської обласної державної адміністрації минулого року за кошти субвенції з державного бюджету було придбано 10 квартир.

Це житло мало цільове направлення і передбачалось винятково для сімей загиблих у зоні АТО бійців, а також для інвалідів І–ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов по м. Черкаси та Оршанцю.

Придбані квартири вже передані у комунальну власність міста та надаються сім’ям, які перебувають на квартирному обліку, відповідно до рішень обласної комісії з питань розподілу коштів по закупівлі житла.

2 3 4

Коментарі

Вгору