У Черкасах СБУ не буде шукати сепаратистів, які прославляли ЛНР і ДНР

09 січня 2015, 11:16

613869-424x282

СБУ в Черкаській області відповіла на заяву активіста щодо факту псування зображення Степана Бандери написом "ЛНР і ДНР".

Про це інформують у групі "Справжні Черкаси" ВКонтакті.

"Відповідь із СБУ щодо паплюження графіті Степану Бандері та сепаратистських написів у місті. Чергова "відписка"? Чи СБУ та МВС дійсно займуться розлідуванням та виявлять прихильників тероризму в нашому місті?" - йдеться в дописі у соцмережі.

qNsLxEaMr1E

У відповіді на заяву СБУ у Черкаській області зазначили, що заяву активіста було детально розглянуто, цю інформацію буде використано в оперативно-службовій діяльності Управління.

"Водночас, відповідно до ст. 2 ЗУ "Про Службу безпеки України" на СБ України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці", - йдеться у відповіді СБУ.

У зв'язку із цим, питання, порушене у заяві, не входить до компетенції органів СБУ. Заяву направлено за належністю до Управління МВС України в області.

Нагадаємо, графіті молодіжної організації “Сокіл” до Дня народження Степана Бандери, яке 29 грудня невідомі зіпсували, вже відновлено.

Коментарі

Вгору