У Черкасах рятувальники вивільнили з водного полону 16 автівок та 4 маршрутки (фото, відео)

03 серпня 2016, 00:14

 

8

Фото з сайту ck.mns.gov.ua.

2 серпня, станом на 20:30 внаслідок переміщення активного атмосферного фронту, на Черкащині за три години випало 49,6 мм опадів, що становить 87% місячної норми опадів. Через засмічення зливної каналізації у місті Черкаси було частково підтоплено вулиці, в деяких містах житловий сектор,  покрівлі та підвали багатоповерхівок в різних районах міста.

2

Фото з сайту ck.mns.gov.ua.

У зв’язку з тим, що інтенсивність дощу у Черкасах досягла значень небезпечного явища погоди, в місті було створено міський штаб з ліквідації наслідків стихійного лиха на чолі із міським головою Анатолієм Васильовичем Бондаренком. До штабу увійшли усі аварійні та екстрені служби міста, а також структури відповідальні за функціонування інфраструктури обласного центру. Мобільними групами оперативного штабу визначені найбільш складні дільниці міста де необхідно першочергове реагування.

1

Фото з сайту ck.mns.gov.ua.

Особовий склад Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області було піднято по тривозі. Створені та введені у розрахунок додаткові відділення, резервна техніка Черкаського зведеного загону, а також аварійно-рятувального загону спецпризначення.

7

Фото з сайту ck.mns.gov.ua.

На підтоплених вулицях міста підрозділами Управління ДСНС вивільнено 16 автомобілів та 4 маршрутних автобусів, в яких перебувало 147 людей, з яких 18 діти.

Спільно з комунальними службами міста проводяться заходи, щодо реагування на звернення громадян з питань підтоплення житлового сектору та підвальних приміщень. Всього до оперативно-координаційного центру Управління надійшло 140 таких звернень, з 24 адрес міста, які опрацьовуються аналітичним центром і за пріоритетним принципом будуть відпрацьовані відповідними службами. Наразі основні зусилля спрямовані на забезпечення сталого функціонування важливих об’єктів життєзабезпечення міста.

5

Фото з сайту ck.mns.gov.ua.

Розпочато відкачування води з гідротехнічного аккумулюючого колектора на вулиці Олени Теліги, в районі Поліклініки №5, з вулиці 30 років Перемоги на транспортному кільці в районі «Літака», в районі залізничного мосту на вул. Грушевського.

4

Фото з сайту ck.mns.gov.ua.

На відкачування води залучено 12 мотопомп, 10 од. техніки, 45 осіб (в тому числі від ДСНС – 3 мотопомпи, 4 од. техніки, 18 осіб).

3

Фото з сайту ck.mns.gov.ua.

Роботи по ліквідації наслідків негоди будуть проводитися у цілодобовому режимі.

За інформацією ДСНС України в Черкаській області.

Коментарі

Вгору