У Черкасах розпочинають опалювальний сезон, але топити нічим

22 жовтня 2014, 16:44

тепло

Про початок опалювального сезону у нашому місті вже з завтрашнього дня, сьогодні на прес-конференції заявив міський голова Сергій Одарич. Однак мер додав, підприємства-тепловики обласного центру ще не мають лімітів газу, а понад 30 котелень «Черкаситеплокомуненерго» попросту опломбовано, інформує Вечірка.

—      Сьогодні «Черкасигаз» категорично відмовляється розпломбувати котельні та давати ліміти газу, мотивуючи це тим, що заборгованість підприємств-тепловиків перед цим підприємством становить 47 млн. грн. – однак це вартість тижневого споживання газу нашою областю. Протягом минулого тижня наше місто погасило близько 100 млн. грн. заборгованості за різницю у тарифах, отже відмова через заборгованість, як на мене — надумана, — поділився міський голова Сергій Одарич.

Мер Черкас зізнався, що категоричність «Черкасигазу» можна пояснити двома речами. По-переше, ПАТ «Азот», не зменшивши потужності та обсяги споживання блакитного палива, використав усі ліміти Черкаської області. А, по-друге, газ не подається свідомо, аби напередодні виборів, при різкому погіршенні погодних умов та похолоданні у домівках черкащан, підвищити рейтинги «Опозиційного блоку» та знизити — провладних партій.

Однак у мерії не втрачають надії і сподіваються сьогодні під час селекторної наради із Кабміном вирішити це питання.

Поділитись

Коментарі

Вгору