У Черкасах розпочали заміни в окружних комісіях

22 квітня 2014, 16:25

Минулого тижня ЦВК затвердила зміни в окружних комісіях. У кількох ОВК були призначені нові голови, а найбільше замін внесено від кандидата в Президенти Василя Цушка.

Про це повідомляє ОПОРА.

Так, нові голови комісій були призначені в ОВК №198 (центр – м.Черкаси) та № 200 (центр – м.Золотоноша). Окрім цього, відтепер новий секретар і в 200 ОВК, і в 201 (центр – м.Сміла).

Варто зазначити, що склад комісій зазнав змін в усіх округах: одного члена комісії замінили в 198 окрузі, по два члени комісії – в округах №197 (центр – м.Черкаси), 199 (центр – м.Городище), 202 (центр – м.Тальне), 203 (центр – м.Умань); три заміни здійснено в окрузі № 200. Найчисельніше переформатування відбулося в окрузі № 201 (центр – м.Сміла), де було замінено 4 члени комісії.

Найбільше замін було здійснено від кандидата Василя Цушка (безпартійний, самовисування)– у 6 з 7 округів. Нагадаємо, що члени комісії від цього кандидата були відсутні на перших засіданнях усіх ОВК Черкаської області. Зміни також вносились від кандидатів Олега Ляшка (Радикальна Партія Олега Ляшка), Сергія Тігіпка (безпартійний, самовисування), Анатолія Гриценка (Політична партія «Громадянська позиція»), Василя Куйбіди (Народний Рух України) та Вадима Рабіновича (безпартійний, самовисування).

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору