Губернатор пообіцяв замінити начальника обласної юстиції

22 квітня 2014, 16:44

Голова черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко зустрівся з представниками жительки Ватутіного Людмилі Гоменюк, які сьогодні мітингували під ОДА, після чого дав доручення управлінню юстиції розглянути ситуацію по питанню виплати 40 тисяч гривень.

- Питання і досі гальмується бо не змінений ні підхід до вирішення питань, ні кадри, які працюють у юстиції, - підкреслив Юрій Ткаченко. - З дня на день відбудеться призначення нового керівника управління юстиції. Він почне займатися вивченням проблеми, аби після офіційного призначення швидко вирішити її.

За словами очільника Черкащини, з призначенням нового керівника відразу з’ясується, за чиєю згодою писались відписки і йшло умисне затягування виплат. Саме вирішення питання Людмили Гоменюк голова ОДА Юрій Ткаченко називає абсолютно нескладним, тим паче, що рішення дев’ятьох судів по виплаті їй на користь заявниці.

Справу зареєстровано у канцелярії і за дорученням голови передано на повторний розгляд до управління юстиції та на вивчення новому керівництву обласної юстиції.

Нагадаємо, сьогодні з десяток ватутінців приїхали до обласного центру з вимогою звільнити начальника Головного управління юстиції у Черкаській області та трьох державних виконавців. Такі вимоги пізніше озвучували і перед обласною прокуратурою.

Поділитись

Коментарі

Вгору