У Черкасах розпочали розробку збірника навігацій велоінфраструктури міста

29 вересня 2016, 14:50

8f291f0a082cb7e6529f309ec07222e4c14dd392

У Черкасах розпочали збір пропозицій від громадськості для формування "Збірника вказівників, інформаційних стендів та інших елементів навігації для створення системи велосипедної навігації у м.Черкаси". Збірник буде надрукований та розміщений на сайті міської ради й носитиме рекомендаційний характер.

Про це розповів начальник відділу реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури містубудування та інспектування ЧМР Андрій Поліщук, пише УНН-Центр.

“На сьогодні за програмою розвитку велоінфраструктури міста запланована розробка спеціального збірника навігацій, який носитиме рекомендаційний характер та яким можна буде послуговуватися при будівництві велошляхів в місті. Це такий собі збірник дороговказів, паркувальних стійок, спеціальних знаків, стандартних дорожніх знаків, які можна буде використовувати при безпосередньому прокладанні велодоріжок. Він міститеме зразки типових елементів велосипедної інфраструктури. Сьогодні ми збираємо пропозиції від громадськості й на основі їх розроблятимемо такий збірник”,- розповів Поліщук.

За словами посадовця, за програмою розвитку велоінфраструктури міста, саме на департамент житлово-комунального комплексу безпосередньо покладено будівництво велодоріжок, а спеціалісти відділу реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури містубудування та інспектування розроблятимуть збірник навігацій для будівництва велодоріжок у місті. КП “Дирекція парків” також будуватимуть велодоріжки на території парків міста.

Крім того посадовець зазначає, програмою розвитку велоінфраструктури міста передбачено використання бюджетних коштів в розмірі орієнтовно 21,5 млн грн, проте враховуючи зростання цін на матеріали, сума може бути й більшою.

Нагадаємо, по вулиці Героїв Дніпра у Черкасах з’явиться перша велодоріжка.

Поділитись

Коментарі

Вгору