У Черкасах розчищають сніг 20 одиниць техніки та 340 осіб

21 січня 2014, 20:31

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів Черкаського міськвиконкому секретар міської ради Віктор Білоусов схвально оцінив темпи прибирання снігу та розчищення міських шляхів і тротуарів від ожеледиці.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

– Не зважаючи на суттєве зниження температури в Черкасах за останні дні та рясні снігові опади, комунальні служби та підприємство, що виграло тендер на розчистку доріг, справились із поставленим завданням. Вдячний всім, хто забезпечує належне функціонування комунальної галузі міста. Зокрема, нині у всіх житлових будинках Черкас працюють ліфти, подається опалення, гаряче та холодне водопостачання, – наголосив Віктор Федорович.

Директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук розповів, що на сьогодні в місті прибрано 270 км автошляхів, 345 тисяч квадратних метрів тротуарів та 906 квадратних метрів прибудинкової території.

– У роботах з розчищення міста від снігу було задіяно 340 осіб. Також працює десять комбінованих дорожніх машин, п’ять солерозкидачі, один солерозприскувач та чотири трактори. За останні дні на автошляхи було розприскано 16 кубометрів рідких реагентів, – повідомив Андрій Миколайович.

За його словами, у Черкасах прибиранням снігу займаються Служби утримання будинків та ФОП Лисенко. Розчищення міських шляхів відбувається як зранку, вдень, так і у вечірній та нічний час.

– Приблизно за півтори години до початку снігопаду на всі основні та додаткові автошляхи Черкас були розприскані рідкі соляні реагенти. Це дозволило не допустили прилипання крижаних опадів до асфальту і утворення ожеледиці. У першу ж годину снігопаду дорожні служби приступили до прибирання доріг, тим самим, запобігаючи появі, так званих, снігових накатів, – пояснив Андрій Миколайович.

Поділитись

Коментарі

мешканець сказав:

снега то выпало 2 см, а крику что усиленно прибирают снег. Видели как по городу снегоприбиральная техника круги наматывает впустую, наверное деньги платят за накатаный километраж.

Вгору