У Черкасах роблять бізнес на землі з цвинтаря (відео)

30 липня 2014, 09:37

Приватна фірма, отримавши від мерії замовлення на підготовку території для нового кладовища, вирішила додатково підзаробити. Ось на цих кадрах видно, як екскаватор зрізає майже метровий шар родючого грунту і завантажує в машини, повідомляють "Подробности".

Цю запис оприлюднив черкаський журналіст. Запевняє: масштаби розкрадання - колосальні.

Олександр Безпрозванний, журналіст:

- Я зафіксував, як вивозилася земля в село Геронимівка, під Геронимівкою, де котеджні містечка масштаби там, я просто спілкувався з фахівцями, які займаються цим бізнесом, вони сказали, що на кінець травня це десь на 2 мільйони гривень було вивезено землі.

Зв'язатися з керівництвом фірми, яка вивозить чорнозем, нам не вдалося. У Черкаській мерії натякнули - безпосереднє відношення до підприємства має нинішній начальник управління зовнішньої інфраструктури міста - регіонал Сергій Отрешко. Мовляв ще будучи депутатом, "кришував" місцевих бізнесменів.

Олег Ліходькін, депутат Черкаської міськради:

- Постійно інтереси цього підприємства представляв Сергій Отрешко, всі умови обговорював, участь цього підприємства у т. д. Безумовно що, людина, яка не має відношення до цього підприємства, ніколи не брала участь в подібних речах.

Але от сам чиновник спростовує подібні звинувачення. Мовляв, про крадіжку землі він сам дізнався з інтернету, а до підрядника ніякого відношення не має. Хоча в розмові обмовився - мовляв, довести ще треба, що крадуть.

Сергій Отрешко, начальник управління зовнішньої інфраструктури Черкаського міськвиконкому:

- Супер! Два питання! Перше: що ЧДРСУ крало землю це велике питання. ЧДРСУ не працювала там в цей день ні до цього - це, однозначно, ви маєте там якісь інтереси? Ні! От просто - ні! Ні фінансових, і ніяк не ставитеся до цього підприємства? Абсолютно!

Тим часом у міській прокуратурі вже підтвердили - підприємство не має дозволу на вивезення родючого грунту.

Сергій Овчеренко, перший заступник прокурора Черкас:

- Це організація черкаська, вона не має дозволу на видобуток, в даний час ми маємо таку інформацію, на даний момент проводиться перевірка і за результатами якої будуть вжиті заходи.

Якщо прокуратура знайде складу злочину в діях фірми-підрядника, кримінальна відповідальність загрожує і міським чиновникам, які не помітили розкрадань. Або ж просто не захотіли цього зробити.

Поділитись

Коментарі

Вгору