У Черкасах придумали, як навчити водіїв безпечному водінню (фото)

16 січня 2015, 23:00
IMG_9582

Фото Яни Гриценко

У Черкасах відтепер можна навчитися безпечно водити. В обласному центрі  на території  аеропорту відкрили "Аероринг" для водіїв. Це закритий тренувальний майданчик, на якому водії зможуть навчатися правильному водінню без шкоди собі та іншим учасникам руху.

Ініціатором створення  водійського"Аерорингу" став автомобільний клуб "Черкаси". Перше відкрите тренування зібрало на "Аероринзі" зо три десятки черкаських водіїв, які практикувалися у безпечному кермуванні автівками.

- Вчитися безпечному водінню потрібно саме на закритих ділянках, - переконаний керівник АК "Черкаси" Андрій Яроменко. - Ми вже давно хотіли облаштувати у місті  майданчик, на якому водії могли б безпечно і тренуватися, і навчатися, і займатися автоспортом. Можна сказати, що сьогодні наш автомобільний клуб втілив у життя свою давню мрію.

IMG_9584

Фото Яни Гриценко

Тренувальний майданчик організатори розбили на кілька секцій. На одній - учасники відточувати рух "по прямій змійці", на інших - вчилися правильно паркуватися та оминати перешкоди. Їздити можна було як по асфавльтованій території, так і по грунтовій.

За словами Андрія Яроменка, Черкасам вкрай потрібний був такий майданчик, адже схожі "Автодроми" є в багатьох містах.

IMG_9594

Фото Яна Гриценко

Оцінити майданчик АК "Черкаси" запросив і представників ДАІ. Адже у планах організаторів подальша спільна робота  з ДАІвцями над покращенням безпеки руху.

- Нарешті в місті з'явився  закритий майданчик, на якому люди зможуть як тренуватися, так і викидати свій адреналін. Тим паче, тут є хороші фахівці. Чесно кажучи, я й сам би не проти приїхати сюди у вільний час та повправлятися у водінні, - зізнався присутній на відкритті "Аерорингу" заступник начальника відділу ДАІ м. Черкаси Сергій Нінахов.

IMG_9599

Фото Яни Гриценко

Він запевнив, що до розвитку "Аерорингу"  ДАІ  долучатиметься безпосередньо.

- Думаю, що підключимо до цього процесу і автошколи, - зазначив Сергій Нінахов.  - Я переконаний, що якщо люди будуть тут тренуватися, то на дорогах міста стане значно менше аварій. Адже причиною більшості аварій стає те, що у молодих водіїв мало досвіду і вони ще не надто добре вміють їздити. Їм потрібні навички, тому цей майданчик - саме те, що треба.

IMG_9598

Фото Яни Гриценко

Окрім навчань, на "Аероринзі" мождиве проведення змагань та тест-драйвів автівок із салонів.

Наразі водії можуть відточувати свою майстерність на власних автівках. А в майбутньому автоклуб обіцяє надавати для тренуванні і власні авто.

Тренування проходитиме раз у два тижні. Дати уроків можна буде знайти на сайті АК "Черкаси" (slalom.in.ua) та в групах соціальних мереж:

https://www.facebook.com/groups/AutoClub.Cherkassy/

https://vk.com/slalom_in_ua

 

 

 

 

 

Коментарі

zoko сказав:

хто б придумав навчити інструктурів автошкіл викладати на должному рівні.люди вкладують не малі кошти, отримують права а їздить не навчені. Зато навчились як гроші виудить в людей. ганьба і директорам і інструкторам.

Вгору