У Черкасах прокуратура плутає постраждалих і винуватців майданівських подій

23 вересня 2015, 10:38

96cd76bb33e20ea89166e7cffc45918b

У міській прокуратурі викликали до суду Станістава Кухарчука, власного кореспондента «Інтера» у Черкасах, у справі силового розгону активістів на дамбі 20 лютого минулого року. Найбільше обурило журналіста те, що його викликали як… міліціонера. Станіслав Кухарчук виклав навіть у «Фейсбуці» стенограму розмови, пише Прочерк.

«Що в голові у прокурора!? Сьогодні зрозумів - або лайно, або геть порожньо. За майже два роки я разів десять ходив до прокуратури на допити. Давав різним слідчим однакові покази і відповідав на одні й ті самі запитання. І шо? .....і нішо!

14:30 ...дзвонять.

Здравствуйте!

Я: Драсте!

Там: Это вас из городской прокуратуры беспокоят. Вас завтра вызываем на суд в качестве свидетеля по делу Паливоды. ( прізвище для мене відоме, але, як з’ясувалося, подумав не на ту тв...людину. Шкода!)

Я: И шо с ним не так ? Что я имею честь засвидетельствовать?

Там: Ну это по событиям 20 февраля прошлого года на дамбе (тоді черкаські пепси жорстко розігнали мітингувальників, а керував ними той Паливода). Вы свидетель по єтому делу.

Я: Даже не знаю чем могу быть полезен. Я уехал до штурма и вернулся уже после него. Видел только последствия. Так , что своё явление Фемиде считаю бесполезным.

Там: Ну так явитесь и расскажите, как вас инструктировали.

Я:(емоційно) Чтооооо?

Там: Ну так вас же собирали в УВД и инструктировали, как себя вести надо.

Німа сцена

Я: (відклякнувши) Кому вы звоните?

Там: Кухарчуку Станиславу Викторовичу. Вы у меня, как свидетель записаны.

Я: как свидетель - милиционер?

Там: Да!?

Далі я пояснив служитЄлю закона , що він профнепридатний і порадив йому більше не витрачати гроші платників податків і звільнитися з прокуратури прихопивши своїх колег.

пИ.сИ:Це можна було б назвати «ах простите - ошибочка вышла»... але... моєму другові, оператору ICTV, Сергію Дністряну сьогодні теж дзвонили з прокуратури. І як не дивно, теж запрошували на суд ....як свідка», – розповів історію журналіст.

Вгору