У Черкасах прокуратура намагається попередити незаконну приватизацію кінотеатру «Салют»

28 жовтня 2016, 15:29

40_big

У ході опрацювання стану збереження майна комунальних закладів, призначених для організації дозвілля молоді та його цільового використання, прокуратурою встановлено факт прийняття Черкаською міською радою рішення про включення до об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації, приміщення кінотеатру «Салют». Оренда вказаного приміщення приносить до дохідної частини місцевого бюджету щороку понад 200 тис. грн.

Водночас приміщення кінотеатру у 1995 році передано Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси та є складовою частиною позашкільного навчального закладу. Рішенням виконкому Черкаської міської ради у 2007 році територіальній громаді міста Черкаси дозволено оформити право власності на вказану будівлю, що знаходяться в оперативному управлінні позашкільного навчального закладу.

Оскільки вказане рішення порушує вимоги чинного законодавства України, адже суперечить інтересам держави у сфері забезпечення належних умов для організації дозвілля молоді, з метою недопущення скорочення мережі комунальних закладів вказаного призначення органами прокуратури області оскаржено до суду рішення органу місцевого самоврядування в частині включення будівлі кінотеатру до переліку об’єктів, які пропонуються до приватизації.

Незважаючи на обґрунтованість позовних вимог прокурора, господарським судом Черкаської області у задоволенні позову відмовлено.

Однак, прокуратурою Черкаської області внесено апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. Справа перебуває у провадженні Київського апеляційного господарського суду.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору