У Черкасах продовжують формувати загони оборони

21 жовтня 2014, 15:24

загони оборони

Для організації системи оборони м. Черкас та Черкаського району, у разі відкритої агресії, на базі Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату продовжується формулювання загонів оборони, ынформують у Черкаському об’єднаному міському військовому комісаріаті.

Загони оборони залучаються до виконання заходів територіальної оборони лише в межах адміністративно-територіальних одиниць, де вони створені (сформовані) та підпорядковуються військовому комісару Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату.

Основними завданнями для загонів оборони є:

- охорона органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та важливих об’єктів та комунікацій;
- виконання завдань комендантської служби в районі;
- розгортання та несення служби на блокпостах;
- боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними незаконно утвореними збройними формуваннями та мародерами;
- підтримання безпеки та правопорядку в м. Черкасах та Черкаському районі;
- організація руху опору та (або) партизанських загонів – у разі захоплення противником території міста та району.

Комплектування загонів оборони здійснюється в першу чергу патріотично налаштованими громадянами України віком від 18 до 60 років, переважно на добровільній основі. Для залучення громадян призовного віку від 18 до 25 років, які не проходили військову службу, на комплектування загонів оборони в мирний час укладаються контракти на проходження служби у військовому резерві. Загони оборони забезпечуються стрілецькою зброєю та боєприпасами згідно з нормами, які встановлені Генеральним штабом Збройних Сил України.

Для підготовки особового складу загонів оборони військовим комісаріатом організовано проведення тренувань (занять) з тактико-спеціальної, інженерної, вогневої підготовки та військово-медичної підготовки з використанням полігонів, стрілецьких тирів, тактичних полів військових частин Збройних Сил України або інших військових формувань. У разі відкритої агресії та отриманням військкоматом директиви на розгортання загонів оборони приписаний особовий склад (резервісти) приймається на військову службу, включається до складу Збройних Сил України та має правовий статус військовослужбовців з поширенням на них всіх прав, пільг, соціальних гарантій та фінансових виплат, які встановлено чинним законодавством для військовослужбовців Збройних Сил України.

Усіх патріотично налаштованих громадян, які відповідають вимогам до військової служби та бажають прийняти участь у захисті міста Черкаси та Черкаського району, запрошують до міського військкомату.

Прийом кандидатів: м.Черкаси, вул.Хоменка. 19, Черкаський об’єднаний міський військовий комісаріат, кімната №102. Телефон: 63-75-25.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору