Південно-Західний район другий день без гарячої води

21 жовтня 2014, 14:53

вода

З учорашнього дня частина висоток Південно-Західного району без гарячої води. Незважаючи на гідравлічні випробовування, проведені влітку, та звіти міської влади про успішне усунення всіх поривів у цьому мікрорайоні, порвало магістраль Черкаської ТЕЦ, інформує Вечірка

— Я цілий тиждень обдзвонювала оперативну службу, диспетчерську СУБу та Черкаситеплокомуненерго, щоб з’ясувати, чому в нашому крані не гаряча, а тепла вода. Однак вчора у нас навіть теплої води не стало. Кажуть – порив. То як вони усе літо гідравлічні випробовування проводили, що перед початком опалювального сезону у них труби рве, — обурюється мешканка будинку Гайдара 14.

Як з’ясувалося, усього в Підвенно-Західному районі без гарячої води сьогодні залишилося понад 10 висоток. На магістралі Черкаської ТЕЦ трапилася аварія в районі гіпермаркету «Епіцентр». У департаменті житлово-комунального комплексу Черкаського міськвиконкому обіцяють усунути порив до четверга. Тож місцевим мешканцям доведеться поморжувати ще дві доби.

— Дійсно, цілий тиждень люди отримувати теплу воду, адже на підприємстві намагалися знайти місце пориву. Коли виявили, де порвало магістральний трубопровід, узагалі відключили гарячу воду. Порив досить серйозний, але сподіваюся за два-три дні ми усунемо його наслідки, — обіцяє директор департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук. 

Поділитись

Коментарі

Вгору