У Черкасах презентували видання «Зніми рожеві окуляри»

25 листопада 2017, 18:12

23 листопада 2017 року у Черкаському художньому музеї відбулася презентація дитячого видання «Зніми рожеві окуляри». До видання увійшла казка «Рожеві окуляри» (автор Ольга Харсун) та набір листівок, створених на основі дитячих малюнків-ілюстрацій до казки.

Активними учасниками проекту стали учні та викладачі Черкаської дитячої художньої школи ім. Д.Нарбута, Ватутінської дитячої школи мистецтв, Городищенської дитячої школи мистецтв, Чорнобаївської дитячої школи мистецтв, Скородистицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чорнобаївської районної ради, Смілянської дитячої школи мистецтв, Драбівської дитячої школи мистецтв, Art-студії «Глорія» (м. Черкаси), Черкаської міської гімназії №9, Черкаської медичної академії, адже основні моральні цінності закладаються саме у дитинстві. Якщо людина з ранніх літ знає, що існують невиліковні хвороби і єдиним порятунком на деякий час є паліативна допомога, у дорослому житті вона не буде осторонь потреб людей з обмеженим терміном життя. Тому залучення до проекту саме дитячої аудиторії є перспективним напрямком соціальної роботи по приверненню уваги суспільства до проблем паліативної та хоспісної допомоги.

Унікальне видання, що поєднує у собі творчу роботу дітей та дорослих, побачило світ завдяки Програмній ініціативі Міжнародного фонду «Відродження» «Громадське здоров’я» у рамках проведення Конкурсу малих грантів «Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Знімай рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору