У Черкасах презентували новий спортивний клуб та футбольну команду

18 вересня 2018, 16:48
У Черкасах презентували МСК "Дніпро" (Черкаси)

Фото: Про все

Новостворений муніципальний спортивний клуб «Дніпро» (Черкаси) належатиме черкащанам. У планах на майбутнє представляти на українській арені не лише футбол, а й інші ігрові види спорту. До того ж, клуб виконуватиме функцію соціального ліфту для вихованців черкаських спортивних шкіл.

У Черкасах презентували МСК "Дніпро" (Черкаси)

Фото: Про все

Про це  сьогодні, 18 вересня, під час презентації МСК «Дніпро» розповів заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар.

- Ми прагнули створити клуб, який би належав кожному черкащанину. Тому його було створено на базі нашого комунального підприємства «Центральний стадіон». Клуб за форматом є спортивним, а не лише футбольним. Це зроблено для того, щоб розвивати в Черкасах не лише футбол, а й інші ігрові види спорту, такі як: волейбол, гандбол, хокей на траві тощо, - повідомив пан Ботнар.

Заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць повідомив, що новостворений спортивний клуб не лише розвиватиме різноманітні ігрові види спорту, а й допомагатиме реалізовуватись вихованцям черкаських спортивних шкіл.

- Багато вихованців спортивних шкіл Черкащини не мають перспектив після випуску зі своїх навчальних закладів, вони не знають, куди далі йти. Якщо дитину взяли в якусь команду – добре, якщо не взяли, то вона не має можливості рости та самореалізовуватись. Я хотів би, щоб завдяки нашому спортивному клубу, діти могли продовжити свою спортивну діяльність та ставати професіоналами, - зазначив пан Ігор.

За словами Юрія Ботнара, найближчим часом клуб зможе представляти Черкащину на професійній арені та повідомив, що нова футбольна команда продовжуватиме традиції відомого в Черкасах ФК «Дніпро».

- Футбольна команда МСК «Дніпро» (Черкаси), яка складається з гравців 1999-2001 років народження, вже стартувала в Чемпіонаті України серед команд Першої ліги U-19. Ми відроджуємо черкаський футбол. Зокрема, в новому клубі збережено кольори та символіку рідного черкащанам ФК «Дніпро» Черкаси. Тим самим, ми відроджуємо традиції. Далі в планах клубу - створити в своїй структурі команди,  які б представляли й інші види спорту, - наголосив пан Юрій.

У Черкасах презентували МСК "Дніпро" (Черкаси)

Фото: Про все

Головний тренер футбольної команди МСК «Дніпро» (Черкаси) Євген Тарасенко розповів, що наразі клуб забезпечили всім необхідним.

- Завдяки існуванню нашого клубу, ми даємо шанс на подальший розвиток спортсменам, котрі випускаються з черкаських спортивних шкіл. Основне завдання кожного спортсмена – це професійний статус. Свого часу я теж проходив через це, - наголосив тренер.

Окрім того, керманич футбольної команди представив гравців «Дніпра».

Зі слів Юрія Ботнара, бюджет клубу на цей рік становить 500 тисяч гривень. Для його утримання планується також залучити кошти з обласного бюджету. До розвитку клубу також запрошують меценатів та спонсорів.

Наприкінці заходу Юрій Андрійович запросив черкасців на ігри футбольної команди. Найближча гра відбудеться завтра, 19 вересня, о 14:00 на Центральному стадіоні Черкас.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору