У Черкасах презентували книгу «Як облаштувати Росію»

11 жовтня 2016, 18:39

як-облаштувати-росію-900x444

Близько півсотні черкасців завітали на захід. Представляв книгу Юрій Сиротюк, заступник голови ВО «Свобода» з воєнних питань, член Політради партії.

Книга складається з матеріалів експертної дискусії за участі провідних українських та зарубіжних фахівців у галузі росієзнавства.

Юрій Сиротюк розповів про те, яким чином підбиралися учасники експертної дискусії, яку основну мету хотіли досягнути. Автор поділився власними міркуваннями, які також викладені в книзі «Як облаштувати Росію».

«Працюючи над темою облаштування постросійського простору ми акцентували увагу на тому, яким чином Україна має будувати свою зовнішньополітичну Східну стратегію після розколу Російської Федерації (а правду кажучи, імперії) на національні держави. Також для нас важливо донести всьому цивілізованому світу правду про те, що Росія не є моноетнічною (населену виключно «русскімі»), монокультурною країною. Тому це видання було водночас опубліковано двома мовами: українською та англійською і розіслане по всьому світу», - наголосив Юрій Сиротюк.

За інформацією прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода»

Коментарі

Вгору