У Черкасах потенційний кандидат в міськраду вже опублікував свою передвиборчу програму

22 квітня 2014, 15:52

У виборчому окрузі № 23 (м. Черкаси) в поштові скриньки почали вкидати інформаційні листівки від потенційного кандидата в депутати міськради Ігоря Кривошеєва. На листівках вказана його автобіографія та передвиборча програма. Зауважимо, що реєстрація кандидатів в депутати розпочинається лише з 26 квітня, а агітацію можна проводити лише з наступного дня після реєстрації.

Про це повідомляє ОПОРА.

На листівці розміщено логотип Громадської організації «Громадська Рада Черкас», голова спілки якої є почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська (наближена особа до олігарха Дмитра Фірташа та ймовірний кандидат на посаду мера). До листівки також додана «Анкета з визначення основних проблем району», де виборець має відповісти на такі запитання: «Які основні, на вашу думку, проблему міста?», «Які основні проблеми мають бути вирішені у місті найближчого року».

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови».

Окрім цього, інформація на листівках про установу, що здійснила її друк, тираж, осіб відповідальних за випуск – відсутня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору